חדשות בשורה
Home » משפט כללי » מעקבים ובגידות
מעקבים ובגידות
עורך דין לדיני פרטיות

מעקבים ובגידות

אם יש לכם חשד באישה, חבר, שותף, עובד וכו', אל תהססו – השתמשו באמצעי מעקבים ובגידות של חוקר פרטי כדי להגיע אל חקר האמת

תחום החקירות הפרטיות הן בארץ והן ברחבי העולם שמור לאנשים מיוחדים שיש להם כישורים מיוחדים וייחודיים לצורך ביצוע משימות הקשורות בתחום של מעקבים וחקירות. חוקר פרטי מצטיין מתנהג ממש כמו זיקית. הוא מתאים את עצמו לכל מקום ולכל סיטואציה, נטמע בין אנשים וממש מתנהג כמו שחקן על מנת להיראות חלק אינטגראלי מסביבה מסוימת ובאופן זה הוא יכול להתקרב עד מאד אל מושא המעקב שלו. אם מדובר בסביבה הומה אנשים וקהל רב, הוא יכול ממש להתקרב אל האדם שאחריו הוא עוקב ולהקשיב אפילו לשיחות שלו עם אנשים אחרים.

כאשר ישנו חשד מסוים כנגד אדם כלשהו, כל האמצעים יהיו כשרים על מנת להוכיח את או לבטל את החשדות. לדוגמא, בעל החושד שאשתו בוגדת בוא או נפגשת עם מישהו מאחורי גבו לא יחסוך בשום אמצעים על מנת לדעת בוודאות האם הוא צודק או טועה. כך גם כאשר מדובר בחשד לאי אמון או מעילה בכספים של חברה, ארגון או מקום עבודה. המנהלים לא יחסכו באמצעים עד שהאמת תצא לאור והם יידעו באופן וודאי וחד משמעי מה התשובה. עורכי דין רבים משתמשים בשירותיו של חוקר פרטי על מנת שיוכלו לבנות תיק הגנה או תיק תביעה מבוסס בהיכול להשפיע על פסק דינו של השופט.

מה עושים במהלך מעקבים וחקירות?

כאמור, מי שמבצע את המעקב הולך או נוסע בעקבות החשוד לכל מקום ובכל זמן. הוא מנסה ככל יכולתו לצלם תמונות או להשיג הוכחות כלשהן על הפעולות של החשוד, בדגש כמובן על פעולות שעשויות לשפוך אור על החשדות העומדים כנגדו. כמובן שכמו שהמעקב יכול להצביע באופן חד משמעי על חשדות נכונים ומבוססים המצביאים על בגידה או אי אמון, כך גם הם יכולים להתברר כשגויים ולא נכונים, ויסתבר בדיעבד שהפעולות או המעשים שגררו את www.genericviagraonlinestore.com החשדות האלה היו תמימים.

חשוב מאד לדעת שמי שמצטיין בתחום של מעקבים וחקירות חייב להישאר אנונימי ואסור שייחשף, אחרת לא יוכל להמשיך לעסוק בתחום. הוא יידע להיעלם מזירה מסוימת במידה וירגיש שהכיסוי שלו בסכנה או שהוא עלול להיחשף. הוא יידע לטשטש את העקבות שלו ולא ניתן יהיה להתחקות אחריו ולחשוב מי הוא, מה הוא היה ומה היו מעשיו.

לא ניתן להגיב כרגע.

חזרה למעלה