חדשות בשורה
Home » משפט כללי » שיקום העסק באמצעות עורך דין פשיטת רגל
שיקום העסק באמצעות עורך דין פשיטת רגל

שיקום העסק באמצעות עורך דין פשיטת רגל

נתקלתם במשוכה גבוהה והאופק נראה צר? קבלו מידע על שיקום העסק באמצעות עורך דין פשיטת רגל

הליך פשיטת רגל איננו תהליך פשוט, מעבר לתחושת הכישלון האישית בניהול העסק שוררת סביבכם אווירה קשה, שבה עליכם להעניק תשובות לבעלי החוב המוסדיים והפרטיים, ולעיתים אף להיות בעיצומם של הליכים משפטיים כנגדכם.

יחד עם תחושת ההפתעה שהכרזה על פשיטת הרגל הופכת להיות אופציה אקטואלית מבחינתכם, עליכם לזכור שהסתבכות כלכלית לא חייבת להיות סופו של בית העסק שלכם, לעיתים הבעיה היחידה היא ניהול לא נכון של תזרים המזומנים, ולאחר הכוונה מקצועית של עורך דין פשיטת רגל, תוכלו להחזיר את העסק למסלול ההצלחה העסקית והפיננסית.

צעד ראשון – הבינו את מצבכם

במקרים רבים הפעם הראשונה שבה חושבים בעלי עסקים להכריז על פשיטת רגל, עלולה להגיע בעקבות תיקים רבים שנפתחו נגדם בלשכות ההוצאה לפועל. הקלות שבה נציג ההוצאה לפועל מתאר את ההליך עלולה לקרוץ לרבים מבעלי העסקים, אך יד לציין שההליכים אינם פשוטים ונעימים כלל וכלל, ועלולים לסחוף את בעל העסק, עובדיו ומשפחתו למערבולת כלכלית ונפשית קשה.

צעד שני – הודו בטעויות שלכם

הצעד החשוב מכל אותו עליכם לעשות, הוא להודות שהניהול שלכם הוא זה שהביא את העסק למצבו הנוכחי, אם נתעלם לרגע מהאפשרות שכוח עליון הוא זה שפגע אנושות בחוסנו הכלכלי. ככל שתגיעו מהר יותר למסקנה זו, כך תוכלו לשקם את עצמכם ולא להאשים כל דבר אחר.

צעד שלישי – חפשו עזרה מקצועית

למרות שהבעיה הניצבת מולכם היא כלכלית גרידא ועלולה כאמור, להכיל מאפיינים רגשיים, עליכם לחפש עזרה דווקא בתחום המשפטי, מכיוון שרק עורך דין פשיטת רגל העומד לצידכם יוכל להציג בפניכם בצורה אובייקטיבית ושקולה את הקשיים בהם אתם נמצאים.

תמונת המצב שתקבלו אצל בעל המקצוע תעמת אתכם עם המציאות כפי שהיא, ובכך תגרום לכם להבין את הדרך הטובה ביותר עבורכם להתמודד עם המשבר הנוכחי. העזרה המקצועית תוכל לסייע לכם בניהול מיטבי של החובות והתחייבויות שלקחתם על עצמכם, ולהביא לכך שתשלמו באופן מדוד אך עקבי את כל החובות שלכם.

צעד רביעי – שיקום העסק

עליכם לדעת כי לא בכל פעם שאתם עומדים בפני הליך פשיטת רגל המשמעות היא שסופו של העסק הגיע, דפי העיתון מלאים בעסקים שבעזרתו המקצועית של עורך דין פשיטת רגל הצליחו לשקם את עצמם ולחזור לפעילות מניבה.

זכרו כי שיקום העסק יכול לקחת זמן רב ולכן יש להתאזר בסבלנות, לעיתים ייראה לכם כאילו החובות לא ייגמרו לעולם, אך סמכו על עורך הדין ששכרתם ועל העצות שלו, הוא ידע בדיוק כיצד להחזיר אתכם למסלול ההצלחה והרווחיות.

צעד חמישי – למדו מטעויות

ניהול נכון של המשבר יוביל אתכם ליום בו העסק יחזור לרווחיות, ולא יהיו עוד נושים שידפקו על דלתכם. העצה החשובה ביותר בשלב זה היא לעולם לא לקפוא על השמרים. כעת זה הזמן לתחקר את הטעויות שעשיתם, לתקן את ההתנהלות שלכם ולהבטיח לעצמכם שלעולם לא תביאו שוב את העסק למצב הביש אליו הוא נקלע בעבר.

בהצלחה!

לא ניתן להגיב כרגע.

חזרה למעלה